Rummikub to prosta, wciągająca, inna w kolejnej rozgrywce gra stolikowa. Jest idealna do trenowania kreatywności i spostrzegawczości. Pozwala na rozbudzanie wyobraźni i logicznego myślenia.
Właśnie dlatego gra Rummikub podbiła serca uczniów
ZKPiG Nr 25 w Gdańsku.

17 grudnia 2015 roku w naszej szkole pod opieką Pani Kamili Zagórskiej odbył się Mikołajkowy Turniej Rummikub. Pojawiło się wielu uczniów chcących uzyskać tytuł Mistrza Szkoły, dlatego atmosfera była iście konkursowa. Po rozegraniu dwóch partii po dwie rozgrywki, po zliczeniu małych i dużych punktów, wyłoniono zwycięzców. Podczas apelu wręczono nagrody i ogłoszono, że w Gimnazjum Nr 32 Mistrzem została Eliza Kochanowska, Wicemistrzem Andżelika Ziółkowska. W Szkole Podstawowej Nr 88 Mistrzem został Kacper Seget, a tytuł Wicemistrza uzyskała Sandra Strormowska.

Serdecznie gratulujemy i zapraszamy
do brania udziału w akcjach Samorządu Uczniowskiego

Galeria

25 września 2015 roku zwyciężczynie Szkolnych Mistrzostw Rummikub Marta Strachota, Oliwia Bąk, Aleksandra Martyniuk i Eliza Kochanowską wraz z opiekunem Samorządu Uczniowskiego Panią Kamilą Zagórską reprezentowały ZKPiG Nr 25 na Ogólnopolskich Mistrzostwach Szkół w Rummikub w Sztumie. W konkursie wzięło udział prawie 100 osób, więc rywalizacja była zacięta. Uczennice dzielnie prezentowały swoje umiejętności. Na uroczystej gali otrzymały nagrody. Były pamiątkowe zdjęcia w Sztumskim Centrum Kultury oraz zdjęcia w oczekiwaniu na powrót z drużyną innej gdańskiej szkoły, ponieważ takie wyjazdy sprzyjają integracji.
Samorząd Uczniowski dziękuje Radzie Rodziców za możliwość wyjazdu.

Galeria

11 września 2015 roku odbyły się Szkolne Mistrzostwa Rummikub. Wzięli w nich udział uczniowie szkoły podstawowej oraz gimnazjum. Zawzięta rywalizacja była odczuwalna już w momencie losowania numerów stolików, przy których odbywały się rozgrywki. Choć każdy podszedł do konkursu, jako do sposobu rozwijania i doskonalenia logicznego myślenia, to nie dało się ukryć, że każdy chciał wygrać. Pod okiem opiekuna samorządu uczniowskiego Pani Kamili Zagórskiej rozegrano dwie partie po dwie rozgrywki. Uczniowie zbierali małe i duże punkty, a po dwóch godzinach znani byli laureaci, którzy będą reprezentowali szkołę na Ogólnopolskich Mistrzostwach Rummikub w Sztumie.
Gimnazjum Nr 32 im. D.G. Fahrenheita reprezentowały będą Eliza Kochanowska i Aleksandra Martyniuk,
zaś Szkołę Podstawową Nr 88 im. D.G. Fahrenheita
Oliwia Bąk i Marta Strachota.
Zwyciężczyniom serdecznie gratulujemy, a uczniów zachęcamy do wspólnej nauki i zabawy.