Szanowni Rodzice/ Opiekunowie

Od najbliższego poniedziałku wchodzą nowe zasady pracy szkoły w związku z ogromną ilością zachorowań na Covid-19 na terenie kraju.

1. Zawieszone zostają zajęcia stacjonarne dla uczniów klas I-III szkół podstawowych.
  2. Przedłużone zostaje zawieszenie zajęć stacjonarnych dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych, uczniów i słuchaczy szkół ponadpodstawowych oraz słuchaczy szkół dla dorosłych i form pozaszkolnych (kursowych).
  3. Przedszkola, oddziały przedszkolne w szkołach podstawowych i inne formy wychowania przedszkolnego będą funkcjonowały bez zmian.
  4. Oznacza to, że uczniowie wszystkich klas szkół podstawowych i ponadpodstawowych, w tym szkół dla dorosłych do 29 listopada br. będą uczyć się wyłącznie w trybie zdalnym.
  5. Dla uczniów, którzy ze względu na niepełnosprawność lub np. warunki domowe nie będą mogli uczyć się zdalnie w domu, dyrektor szkoły jest zobowiązany zorganizować nauczanie stacjonarne lub zdalne w szkole

(z wykorzystaniem komputerów i niezbędnego sprzętu znajdującego się w szkole).

6. Opieka w świetlicach szkolnych

Szkoły mają obowiązek zapewnienia funkcjonowania świetlic szkolnych dla uczniów, KTÓRYCH RODZICE SĄ BEZPOŚREDNIO ZAANGAŻOWANI W WALKĘ Z PANDEMIĄ COVID-19.

W dniu wczorajszym wychowawcy klas I-III kontaktowali się z Rodzicami/ Opiekunami dzieci w celu pozyskania informacji dotyczącej możliwości realizacji zdalnego nauczania przez najmłodszych.

Przygotowujemy już laptopy, które przekażemy w niedzielę zainteresowanym Rodzicom/ Opiekunom.

Skontaktujemy się z Państwem i podamy dokładną godzinę przyjścia do szkoły po sprzęt. BARDZO PROSIMY O PRZYNIESIENIE ZE SOBĄ DOWODU OSOBISTEGO.

Życzymy dużo zdrowia i  spokoju

Tradycyjnie w razie pytań proszę o kontakt mailowy: sekretariat@sp888.edu.gdansk.pl

lub telefoniczny 508 970 171

Sławomira Suska – dyr. szkoły