2020-11-06 Uroczyste ślubowanie pierwszoklasistów.

W piątek 06 listopada jak co roku w naszej szkole odbyło się ślubowanie i pasowanie pierwszoklasistów. Tym razem ze względu na pandemię, uroczystość miała bardzo kameralny charakter, bez udziału rodziców. Przed złożeniem uroczystego przyrzeczenia, uczniowie zaprezentowali to, czego zdążyli się nauczyć przez krótki czas pobytu w szkole. Pięknie recytowali wiersze i śpiewali piosenki. Następnie pani dyrektor dokonała pasowania na ucznia przez symboliczne dotknięcie lewego ramienia dużym ołówkiem. Na koniec każdy pierwszak otrzymał pamiątkowy dyplom oraz kuferek słodkości. Zrobiliśmy pamiątkowe zdjęcia. Pierwszoklasistom życzymy jak najlepszych wyników w nauce, uśmiechu i radości. Dziękujemy wszystkim rodzicom za pomoc w zorganizowanie tego wydarzenia.

Galeria - przejdź

uroczyste-slubowanie-pierwszoklasistow-223026.jpg [miniatura]