Zbiórka pieniędzy dla absolwenta naszej szkoły - Nataniela Słomskiego
34213 Słomski Nataniel
Zbiórka pieniędzy, którą prowadzi Magdalena Kośnik
na rzecz: Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"

Informacje o zbiórce pieniędzy
"Zbieram pieniądze na leczenie i rehabilitację mojego 16-letniego syna, który od czerwca 2018 roku
choruje na nowotwór (mięsak osteosarcoma kości udowej prawej wraz z obustronnymi przerzutami do płuc).
Nataniel przyjmuje chemioterapię, jest po operacji usunięcia guza z uda, ma wszczepioną endoprotezę.
Czekają go jeszcze dwie operacje usunięcia zmian z płuc, być może także terapia celowana lekiem Nexavar,
który nie jest niestety refundowany przez NFZ (a koszt miesięcznej dawki to około 16 tysięcy złotych) .
Będziemy wdzięczni za każdą przekazaną złotówkę. Nataniel 1 lutego kończy 17 lat, tak bardzo chciałabym,
żeby był zdrowym i szczęśliwym chłopakiem i mógł w końcu chodzić do szkoły ze swoimi rówieśnikami."
mama Nataniela Magdalena Kośnik
Wpłaty - opcja dostępna na facebooku - przejdź
Informacje o organizacji non-profilt
Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"
Odwiedź stronę Guidestar
Misją Fundacji Dzieciom jest realizacja ogólnokrajowego Programu "Zdążyć z Pomocą" pod patronatem prof. Zbigniewa Religi.
Przewodnią ideą Programu jest ratowanie zagrożonego życia dzieci, przywracanie im zdrowia, wspieranie ich edukacji,
niesienie pomocy w trudnych warunkach materialnych. Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” jest organizacją pożytku publicznego, działającą od 1998 roku.
Jej misję wspiera i promuje Beata Tyszkiewicz jako przewodnicząca Rady Fundacji.