PÓŁKOLONIE W OKRESIE ZIMOWYM ORGANIZOWANE W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 88

GALERIA - przejdź

PLAN ZAJĘĆ - pobierz

1. Półkolonie organizowane będą w Szkole Podstawowej nr 88 w Gdańsku- Świbnie w okresie:

od 11 lutego do 22 lutego 2019 r.

1. Półkolonie podzielone będą na dwa turnusy:
  2. a) I turnus:  od 11 lutego do 15 lutego 2019 r.
  3. b) II turnus: od 18 lutego do 22 lutego 2019 r.
  4. Zajęcia odbywać się będą od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00.
  5. Zajęcia dedykowane są dzieciom uczęszczających do szkoły podstawowej w wieku: 7 - 10 lat.
  6. Liczba uczestników jednego turnusu wynosić może do 15 osób.
  7. Podczas półkolonii prowadzone będą zajęcia: sportowe, rekreacyjne, plastyczne, kulinarne, kreatywne, organizowane konkursy, gry i zabawy, wyjazd do kina.
  8. Rodzice ponoszą koszty biletów wstępu, biletów na środki komunikacji miejskiej oraz inne związane z realizacją zajęć.
  9. Podczas półkolonii nie będzie prowadzone wyżywienie dzieci (wyżywienie/napoje we własnym zakresie)
  10. Wychowawcy półkolonii opłacani są ze środków Gminy Miasta Gdańska.
  11. Kwalifikacja uczestników na półkolonie odbywać się będzie zgodnie z Regulaminem Rekrutacji.

REGULAMIN REKRUTACJI

1. Półkolonie w ramach Akcji Zima 2019 odbędą się w terminie od 11 lutego do 22 lutego 2019 r. na terenie SP 88 w Gdańsku, ul. Boguckiego 44, tel. 58 3080557.
  2. NABÓR NA PÓŁKOLONIE TRWA od 14.01. do 01.02.2019 r.
  3. Wypełnioną KARTA ZGŁOSZENIA DZIECKA NA PÓŁKOLONIE (do pobrania w sekretariacie szkoły lub na stronie internetowej szkoły: www.zkpig.gda.pl lub www.sp88.edu.gdansk.pl) należy złożyć w sekretariacie szkoły w nieprzekraczalnym terminie

od 14 stycznia do 01 lutego 2019 r.

1. Warunkiem przyjęcia na półkolonie jest: poprawnie wypełniona KARTA ZGŁOSZENIA DZIECKA NA PÓŁKOLONIE oraz otrzymana jak najwyższa liczba punktów (ZGODNIE Z KRYTERIAMI REKRUTACJI)
  2. Pierwszeństwo w uczestnictwie w Akcji Zima 2019 mają:
  3. a) dzieci rodzica pracującego, samotnie wychowującego potomstwo, który w czasie trwania półkolonii nie może zapewnić im opieki (należy przedstawić zaświadczenie o zatrudnieniu),
  4. b) dzieci rodziców pracujących, którzy  w czasie trwania półkolonii nie zapewnić im opieki (należy przedstawić zaświadczenia o zatrudnieniu),
  5. c) uczniowie SP 88,
  6. d) dzieci na stałe zamieszkałe na Wyspie Sobieszewskiej,
  7. e) uczniowie szkół Gminy Miasta Gdańska (należy przedstawić zaświadczenie ze szkoły)
  8. Ogłoszenie wyników rekrutacji w dniu 06.02.2019 r.
  9. W przypadku rezygnacji z uczestnictwa w półkoloniach rodzice lub opiekunowie prawni dziecka zobowiązani są do poinformowania o tym organizatora wypoczynku przed rozpoczęciem turnusu.
  10. O zakwalifikowaniu dziecka na półkolonie nie decyduje kolejność złożenia Karty Zgłoszenia dziecka na półkolonie.

KRYTERIA REKRUTACJI

1. Nabór na półkolonie odbędzie się w oparciu o poprawnie wypełnioną KARTĘ ZGŁOSZENIA DZIECKA NA PÓŁKOLONIE, która poddana zostanie ocenie merytorycznej:
  2. a) rodzic pracujący w czasie trwania półkolonii i samotnie wychowujący dziecko – 4 pkt.
  3. b) rodzice/prawni opiekunowie dziecka pracują zawodowo w czasie trwania półkolonii – 3 pkt.
  4. c) dziecko jest uczniem SP 88 w Gdańsku – 3 pkt.
  5. d) rodzice/prawni opiekunowie wraz z dzieckiem mieszkają na Wyspie Sobieszewskiej – 1 pkt.
  6. e) dziecko jest uczniem szkoły podstawowej Gminy Miasta Gdańska - 1pkt.
  7. f) dziecko z rodziny wielodzietnej- troje lub więcej dzieci – 1pkt.
  8. Dzieci z największą liczbą punktów zostaną zakwalifikowane do udziału w półkolonii.
  9. Istnieje możliwość utworzenia listy rezerwowej.

Materiały do pobrania:

REGULAMIN REKRUTACJI - pobierz